WKŁADKA HP 10Gb SFP+ GBIC 455885-001 456096-001

75.00 +darmowa dostawa

32 w magazynie

Skorzystaj z darmowej dostawy!

  • Gotowe wybierz rodzaj dostawy
  • Gotowe 12 miesięcy gwarancji
  • Gotowe doświadczona firma
Bezpieczne płatności
  • Karta Visa
  • MasterCard
  • American Express
  • Karta Discover
  • PayPal

Opis

14438028671

HPE BladeSystem c-Class 10Gb SR SFP+

Producent: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE

 Opis

Transceiver 10 Gb w obudowie SFP+ obsługuje standard 10 Gb SR i zapewnia przepustowość 10 Gb do 400 m z wykorzystaniem wielotrybowego łącza światłowodowego OM4.

 Najważniejsze punkty sprzedaży

Prędkość transmisji 10 Gb Ethernet w formacie SFP+

Produkt:

  • Nazwa: HPE BladeSystem c-Class 10Gb SR SFP+
  • Opis: HPE – Moduł nadajnik/odbiornik SFP+ – 10 GigE – 10GBase-SR – LC wielomodowy – do 300 m – dla Apollo 4200 Gen10; Edgeline e920; ProLiant e910t 2U, XL170r Gen10, XL450 Gen10
  • EAN: 0883585354641

 Ogólne

  • Rodzaj urządzenia: Moduł nadajnik/odbiornik SFP+
  • Typ obudowy: Moduł podłączany

 Praca w sieci

  • Technologia podłączania: Przewodowa
  • Rodzaj okablowania: 10GBase-SR
  • Protokół komunkacyjny danych: 10 GigE
  • Szybkość transmisji danych: 10 Gbps
  • Maks. zasięg transmisji: 300 m

 Rozszerzenie / połączenie

  • Interfejsy: 1 x Ethernet 10GBase-SR – LC multi-mode x 2
  • Zgodne sloty: 1 x SFP+

 Informacja o kompatybilnosci

  • Zaprojektowany dla: HPE D2D4324 Capacity Upgrade HPE Apollo 4200 Gen10 384TB 25Gb Capacity Server for Cohesity DataPlatform HPE BLc3000 Enclosure HPE BLc7000 Single-Phase Enclosure w/2 Power Supplies and 4 Fans w/8 Insight Control Environment Trial Licenses, w/6 Power Supplies and 10 Fans w/16 Insight Control Environment Licenses HPE BLc7000 Three-Phase Enclosure w/6 Power Supplies and 10 Fans w/16 Insight Control Environment Licenses HPE Edgeline e920, e920d HPE ProLiant DL360p Gen8, DL360p Gen8 Base, DL360p Gen8 CMS, DL360p Gen8 Entry, DL360p Gen8 High Performance, DL980 G7, e910t 2U Node, XL170r Gen10 24TB Server Add-on for Cohesity DataPlatform, XL170r Gen10 36TB Server Add-on for Cohecity DataPlatform, XL450 Gen10 200TB Server for Cohesity DataPlatform, XL450 Gen10 400TB Server for Cohesity DataPlatform, XL450 Gen10 700TB Server for Cohesity DataPlatform HPE SimpliVity 380 Gen10 Node, 380 Gen9 Node HPE Virtual Connect Flex-10

Informacje dodatkowe

Stan

Używany

Stan opakowania

zastępcze